Wiadomości z tagiem Liceum  RSS
Class 2 Multidrop Drivers (‘C’ Licence)

Dodano: 21.07.2017 1:21 | 17 odsłon | 0 komentarzy

EARN from €2,250 to €2,800 per month (gross) One of Europe’s leading placement comp...

Tagi: Liceum
Źródło: epracazagranica.pl

Reforma edukacji: Nowe podstawy programowe dla liceum, technikum i szkoły branżowej we wrześniu

Dodano: 19.07.2017 11:05 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Projekt rozporządzenia w sprawie podstawy programowej kształcenia ogólnego dla 4-letniego liceum ogólnokształcącego, 5–letniego technikum oraz 2-letniej branżowej szkoły II stopnia został przekazany przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej do uzgodnień międzyresortowych oraz konsultacji społecznych.

Źródło: www.pulshr.pl

Koordynator / Doradca ds. nieruchomości

Dodano: 07.07.2017 10:46 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
Wymagania: mile widziana licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji
Lokalizacja: pomorskie
Obszar zawodowy: Nieruchomości

Źródło: www.praca.pl

Elektromonter praca stała (Warszawa i okolice)

Dodano: 03.07.2017 10:33 | 48 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim
doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów francuskiej firmy zajmującej się wykonawstwem instalacji elektrycznych w budynkach komercyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ELEKTROMONTER
Miejsce pracy: cała Polska (głównie Warszawa)
Obowiązki:
- układanie okablowania,
- montaż rozdzielni i tras kablowych,
- inne prace elektryczne.
Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- uprawnienia SEP min. do 1kV,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą,
- znajomość instalacji elektrycznej NN oraz ŚN,
- wykształcenie techniczne elektryczne,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność i zaangażowanie.
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie,
- po okresie próbnym umowa o pracę,
- zakwaterowanie oraz dojazdy na zlecenia poza Warszawą,
- atrakcyjne warunki finansowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: h.rychel@hr.info.pl

5 porad, jak napisać CV po liceum

Dodano: 30.06.2017 12:07 | 52 odsłon | 0 komentarzy

Uzyskałeś dyplom szkoły średniej, ale masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Pisząc życiorys, wskaż swoje cele zawodowe i kierunek rozwoju. Podpowiadamy, co jeszcze może zawierać przykładowe CV osoby po liceum. 1. Podsumowanie zawodowe Wskazanie celów zawodowych pozwala wyróżnić się spośród wielu kandydatów. Napiszmy kilka zdań na temat tego, jakie mamy doświadczenie i sukcesy, co chcemy osiągnąć oraz […]

Źródło: https:

Spotkania informacyjne dla wnioskodawców działania 1.2 POPW

Dodano: 27.05.2017 17:14 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą ? Działasz w Polsce Wschodniej ? Możesz uzyskać wsparcie finansowe na przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego, który pozwoli Ci rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach,  zakup licencji na oprogramowanie, a także na udział w...

Źródło: funduszeue.info