Wiadomości z tagiem Przepisy  RSS
ZUS płatnika nie uzna, ale składek nie odda

Dodano: 27.07.2017 11:05 | 37 odsłon | 0 komentarzy

Wpłacone pieniądze zostaną bowiem z urzędu zaliczone na konto właściwego pracodawcy. Tak stanowią przepisy. Ich konstytucyjność budzi wątpliwości.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Czynności dozwolone w trakcie zawieszenia działalności

Dodano: 27.07.2017 8:39 | 159 odsłon | 0 komentarzy

W okresie zawieszenia pozarolniczej działalności gospodarczej przedsiębiorca nie może osiągać z tej działalności bieżących przychodów. Przepisy ściśle określają, jakie czynności są w tym czasie dozwolone....

Źródło: www.bankier.pl

Jak złe przepisy wpędzają Ukraińców w szarą strefę

Dodano: 27.07.2017 7:41 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Szybko rośnie liczba cudzoziemców podejmujących zatrudnienie w Polsce. Ale na pracodawców, dla których pracują, prawo zastawia pułapki

Ekspert / Kierownik ds. BHP i Bezpieczeństwa

Dodano: 26.07.2017 8:11 | 25 odsłon | 0 komentarzy

POLPHARMA S.A.
Podstawowe obowiązki: Zakres BHP, PPOŻ i ochrony środowiska: Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad
Lokalizacja: podkarpackie, Nowa Dęba
Obszar zawodowy: Human Resources / Kadry

Źródło: www.praca.pl

Trener – Prawnik ds. Wsparcia Struktur Obsługi Klienta (Obszar HR)

Dodano: 25.07.2017 15:56 | 66 odsłon | 0 komentarzy

Kruk S.A.
PRZYJDŹ DO NAS JEŚLI CHCESZ: Dokonywać interpretacji przepisów prawa w odniesieniu do komunikacji z Klientem Przygotowywać i prowadzić
Lokalizacja: dolnośląskie, Szczawno-Zdrój, Wrocław
Obszar zawodowy: Prawo

Dwóch operatorów nie dostosowało cenników roamingowych

Dodano: 25.07.2017 14:21 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Dwóch operatorów komórkowych nie dostosowało jeszcze swoich cenników do unijnych przepisów dotyczących roamingu. Z informacji UKE wynika, że są to Virgin Mobile i Lycamobile.Główny specjalista w Urzędzie...

Specjalista ds. kadr, analiz i benefitów

Dodano: 25.07.2017 8:11 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Staff Partners
Jeśli: posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku przepisy i interpretacje prawa pracy to dla
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

Dodano: 25.07.2017 8:11 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli: posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku przepisy i interpretacje prawa pracy to dla Ciebie codzienna lektura praca z Excelem to dla
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Czy tego samego pracownika i pracodawcę może łączyć więcej niż jedna umowa o pracę?

Dodano: 24.07.2017 10:44 | 42 odsłon | 0 komentarzy

Przepisy prawa pracy nie wprowadzają generalnego zakazu pozostawania przez tego samego pracodawcę i pracownika w więcej niż w jednym stosunku pracy. Jednakże rzeczony zakaz może w pewnym zakresie wnikać pośrednio z przepisów Kodeksu pracy.

Źródło: kadry.infor.pl

Dodano: 24.07.2017 10:44 | 55 odsłon | 0 komentarzy

Starsze wiadomości »